• Јавете се за поддршка +86-17328959173

Custom Wooden Hotel Room Night Stand

Краток опис:

Modern night stand, dark wood color and stainless steel as night stand leg,

perfect for modern bed room design

Детали за производот

Ознаки на производот

Воведување на производ:

Modern night stand, dark wood color and stainless steel as night stand leg,

perfect for modern bed room design

Детали за производот;

More than night stand, also can provide different designs for bed, cabinet wardrobe for whole bedroom furniture.

Име на производот NEYI modern bedroom furniture
Предмети Кабинет, can be low design or high design
Headboard пошумен
Големина 1000, 1200, 1500, 1800mm
Боја Црна, бело, беж, сина, жолта и повеќе опции
Материјал Дрвена рамка + пена со висока густина + ткаенина или кожа
Стил Модерен / Класичен / Мебел по нарачка
Употреба Дневна соба / Bed room / хотелски проект /
Пакување Knock down / пакувања
Време на испорака 2 - 5 недели по депонирањето зависи од Колку
Предности -бесплатно решение

-отворен обичај

-брза пратка

Испратете ни ја пораката до нас:

ИСТРАУВАЕ СЕГА

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

ИСТРАУВАЕ СЕГА