• Јавете се за поддршка +86-17328959173

Custom Wooden Tall Wardrobe With 6 Drawers

Краток опис:

two door wardrobe or drawers design wardrobe, wooden frame, classic walnut color, perfect for any bedroom.

Детали за производот

Ознаки на производот

Воведување на производ:

two door wardrobe or drawers design wardrobe, wooden frame, classic walnut color, perfect for any bedroom.

Детали за производот;

whole collection of bedroom furniture, including bed, night stand, cabinet, wardrobe.

Име на производот NEYI modern bedroom furniture
Предмети Кабинет, can be low design or high design
Headboard пошумен
Големина 1000, 1200, 1500, 1800mm
Боја Црна, бело, беж, сина, жолта и повеќе опции
Материјал Дрвена рамка + пена со висока густина + ткаенина или кожа
Стил Модерен / Класичен / Мебел по нарачка
Употреба Дневна соба / Bed room / хотелски проект /
Пакување Knock down / пакувања
Време на испорака 2 - 5 недели по депонирањето зависи од Колку
Предности -бесплатно решение

-отворен обичај

-брза пратка

 

Најчесто поставувани прашања:

.за NEYI

NEYI се фокусира на сопствен мебел за ресторан, бистро, кафуле ,брза храна и отворен простор.

Можеме да обезбедиме седење во штанд, стол, бар столче, софа и маса.

Сè е отворено за обичај за потреба од проект.

Нашата работилница се наоѓа во градот за мебел, ФИШАН КИНА, добредојде да ја посетите нашата работилница и продавница за продавници.

Ајде да изградиме нешто заедно.

 

.за софата

софа за дневна соба

 

.за столот

работи од дрвена или метална рамка.

пена со висока густина, и многу материјал за тапацир, вклучувајќи ткаенина, кожа, СТП кожа

 

.за столче за бар и стол за шипка

работи од дрвена или метална рамка.

пена со висока густина, и многу материјал за тапацир, вклучувајќи ткаенина, кожа, СТП кожа

И има две различни висини на седиштата за столче за столчиња или столче за шипки, едниот е 65см ,едниот е 75 см.

И двете се во ред да се направат за да одговараат на вашиот шалтер за шипки.

 

.за маса

материјал за маса: цврсто дрво, иверица и фурнир, или МДФ и фурнир,

ХПЛ, стакло ,мермер или метален врв.

форма на маса, плоштад, правоаголник, круг, овална или неправилна форма е добредојдена.

база на маса: пошумен, челик, нерѓосувачки челик.

Може обичај да се направи како 2 седиште, 4 седиште, 6 седиште, 8 седиште или кое било седиште.

 

.за бојата

повеќе од сто бои за тапацир, боење и маса, исто така, избор на база на маса.

Во друга страна, добредојде да ни испратите ваша lovingубовна потреба, можеме по нарачка да се направи.

 

.како да порачате

1).земи го она што ти се допаѓа

2).поправете ја бојата и колку

3).2-4 недели за нарачка, зависи од нарачката КОЛКУ

4).брза пратка

во друг случај, ако имате свој посебен план за проект, добредојде да ни го испратите вашиот план, цртеж или какви било слики,

нашиот тим ќе изготви решение, вклучувајќи дизајн на мебел и Колку за референца.

 

.гаранција за нарачка

нормално користејќи внатре 5 години, без вклучена вештачка штета.

 

 

 

 

Испратете ни ја пораката до нас:

ИСТРАУВАЕ СЕГА

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

ИСТРАУВАЕ СЕГА