• Mbështetje Call +86-17328959173

Darkë retro me porosi për mobiljet e restoranteve

Përshkrim i shkurtër:

1950’s retro booth sofa design, great design for classic diner and popular in house kitchen

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Prezantimi i produktit:

L shape corner booth sofa , combine with corner , 1 ulëse, 2 ulëse , 3 ulëse

Can be a big part for 4-10 seats, also be available for right or left corner shape.

detajet e produktit:

Emri i produktit Mobilje restoranti me porosi NEYI, 1950 tavolinë ngrënieje retro për mobilje darke amerikane
Sendet Vende për kasolle
Madhësia W1200 ose 1500 ose 1800 tavolinë ngrënieje retro për mobilje darke amerikane
Projektimi Ana e vetme, ana e dyfishtë, ose me porosi
Formë Forma L, gjysëm rrethi, 3/4 rrethi, stol i gjatë ose zakon
Ngjyrë E zezë, kafe, e kuqe, e bardhe, blu, të verdhë dhe më shumë mundësi
Materiali Druri + shkumë me dendësi të lartë + vinil pëlhure
Stili Moderne / Klasike / Mobilje me porosi
Përdorimi Mobilje restoranti / bistro / bar klubi / dyqan kafeneje / Ushqim i Shpejtë / hapësirë ​​e hapur
Paketimi Një copë / pako
Koha e dërgimit 2 - 4 javë pas depozitimit
Përparësitë -zgjidhje falas

-zakon i hapur

-dërgesë e shpejtë

FAQ:

-tavolinë ngrënieje retro për mobilje darke amerikane

tavolinë ngrënieje retro për mobilje darke amerikane, tavolinë ngrënieje retro për mobilje darke amerikane, tavolinë ngrënieje retro për mobilje darke amerikane, tavolinë ngrënieje retro për mobilje darke amerikane , karrige, tavolinë ngrënieje retro për mobilje darke amerikane.

.rreth NEYI

NEYI përqendrohet në mobiljet me porosi për restorantin, bistro, kafene ,ushqim të shpejtë dhe hapësirë ​​të hapur.

Ne mund të sigurojmë shtrojë kabinë, karrige, stol bar, divan dhe tavolinë.

Të gjitha janë të hapura për porosi për nevojën e projektit.

Punëtoria jonë ndodhet në qytetin e mobiljeve, FOSHAN KINA, mirëpritur të vizitoni punëtorinë dhe dyqanin tonë.

Le të ndërtojmë diçka së bashku.

.në lidhje me vendet e kabinave

Madhësia e kabinës standarde e standardit është dy vendësh, tre vende dhe çdo madhësi mund të jetë me porosi.

taksi të jetë anësore, ana e dyfishtë.

forma e kabinës, stol i vetmuar, Forma L, Forma U, gjysmë raundi, 3/4 rrumbullakët dhe çdo formë në përputhje me nevojën e projektit.

.rreth karriges dhe karriges së shiritit

punime prej kornize druri ose metali.

shkumë me dendësi të lartë, dhe shumë materiale për tapiceri, përfshirë pëlhurën, lëkure, PU lëkure

.rreth tryezës

material mbi tavolinë: druri, HPL, majë mermeri ose metali.

forma e tavolinës, katror, drejtkëndësh, rrumbullakët, forma ovale ose e çrregullt është e mirëseardhur.

baza e tryezës: i pyllëzuar, çeliku, çelik inox.

.rreth ngjyrës

më shumë se njëqind ngjyra për tapiceri, ngjyrosja dhe tavolina gjithashtu shumëllojshmëria e zgjedhjes së bazës së tryezës.

Në një anë tjetër, mirëpritur të na dërgoni nevojën tuaj të dashur, ne mund të bëjmë me porosi.

.si te porosisni

1).marr atë që të pëlqen

2).rregulloni ngjyrën dhe QTY

3).2-4 javë për ekzekutimin e porosisë, varet nga porosia QTY

4).dërgesë e shpejtë

në një rast tjetër, nëse keni planin tuaj të veçantë për projektin, mirëpritur të na dërgoni planin tuaj të katit, vizatim ose ndonjë fotografi,

ekipi ynë do të përpunojë një zgjidhje duke përfshirë modelin e mobiljeve dhe QTY për referencë.

.koha e porosisë

2-4 javë mund të mbarojnë projektin e restorantit dhe mund të lëvizin shpejt nëse projekti është në listë.

 

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI