• Mbështetje Call +86-17328959173

Qëndrim nate me dhomë hoteli me porosi prej druri

Përshkrim i shkurtër:

Modern night stand, dark wood color and stainless steel as night stand leg,

perfect for modern bed room design

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Prezantimi i produktit:

Modern night stand, dark wood color and stainless steel as night stand leg,

perfect for modern bed room design

detajet e produktit;

More than night stand, also can provide different designs for bed, cabinet wardrobe for whole bedroom furniture.

Emri i produktit NEYI modern bedroom furniture
Sendet kabinet, can be low design or high design
Headboard i pyllëzuar
Madhësia 1000, 1200, 1500, 1800mm
Ngjyrë E zezë, e bardhe, bezhë, blu, të verdhë dhe më shumë mundësi
Materiali Kornizë e pyllëzuar + shkumë me dendësi të lartë + pëlhurë ose lëkurë
Stili Moderne / Klasike / Mobilje me porosi
Përdorimi Dhoma e ndenjes / Bed room / projekti hotelier /
Paketimi Knock down / pako
Koha e dërgimit 2 - 5 javë pas depozitimit varet shumë
Përparësitë -zgjidhje falas

-zakon i hapur

-dërgesë e shpejtë

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI

PRODUKTET E LIDHURA

Enquiry TANI