• Mbështetje Call +86-17328959173

Tavolinë kafeje katrore për mobiljet e dhomës së ndenjes

Përshkrim i shkurtër:

NEYI coffee table, table top material can be wood, rimeso, HPL, glass or marble.

Also table size can be 600x600,800x800,1200x600,1500x600mm f also open to custom any size and shape

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

detajet e produktit;

NEYI coffee table, table top material can be wood, rimeso, HPL, glass or marble.

Also table size can be 600×600,800×800,1200×600,1500x600mm f also open to custom any size and shape.

Emri i produktit NEYI modern furniture including coffee table
Sendet Modern living room coffee table
Formë Sheshi, drejtkëndësh, rrumbullakët, ovale ose me porosi
Madhësia Për 2 ulëse, 4 ulëse, 6 ulëse, 8 sedilja dhe madhësia e personalizuar
Ngjyrë E zezë, e bardhe, blu, të verdhë dhe më shumë mundësi
Materiali I pyllëzuar, HPL, rimeso, xhami, mermer
Stili Moderne / Klasike / Mobilje me porosi
Përdorimi Mobilje restoranti / bistro / bar klubi / klube nate / dyqan kafeneje / Ushqim i Shpejtë / terren lojërash / hapësirë ​​e hapur / shtëpia / Dhoma e ngrënies
Paketimi Sistemi i rrëzimit, krye në një paketë , bazë në pako
Koha e dërgimit 2 - 5 javë pas depozitimit varet shumë
Përparësitë -zgjidhje falas

-zakon i hapur

-dërgesë e shpejtë

Mobilje NEYI | me porosi & duke jetuar

FAQ:

.rreth NEYI

NEYI përqendrohet në mobiljet me porosi për restorantin, bistro, kafene ,ushqim të shpejtë dhe hapësirë ​​të hapur.

Ne mund të sigurojmë shtrojë kabinë, karrige, stol bar, divan dhe tavolinë.

Të gjitha janë të hapura për porosi për nevojën e projektit.

Punëtoria jonë ndodhet në qytetin e mobiljeve, FOSHAN KINA, mirëpritur të vizitoni punëtorinë dhe dyqanin tonë.

Le të ndërtojmë diçka së bashku.

 

.për karrigen

punime prej kornize druri ose metali.

shkumë me dendësi të lartë, dhe shumë materiale për tapiceri, përfshirë pëlhurën, lëkure, PU lëkure

 

.rreth stolit të barit dhe karriges së shiritit

punime prej kornize druri ose metali.

shkumë me dendësi të lartë, dhe shumë materiale për tapiceri, përfshirë pëlhurën, lëkure, PU lëkure

Dhe ka dy lartësi të ndryshme të sediljes për karrigen ose stolin e shufrës, njëra është 65cm ,njëra është 75cm.

Të dyja janë në rregull për tu përshtatur në banakun tuaj.

 

.rreth tryezës

material mbi tavolinë: dru i fortë, kompensatë dhe rimeso, ose MDF dhe rimeso,

HPL, xhami ,majë mermeri ose metali.

forma e tavolinës, katror, drejtkëndësh, rrumbullakët, forma ovale ose e çrregullt është e mirëseardhur.

baza e tryezës: i pyllëzuar, çeliku, çelik inox.

 

.rreth ngjyrës

më shumë se njëqind ngjyra për tapiceri, ngjyrosja dhe tavolina gjithashtu shumëllojshmëria e zgjedhjes së bazës së tryezës.

Në një anë tjetër, mirëpritur të na dërgoni nevojën tuaj të dashur, ne mund të bëjmë me porosi.

 

.si te porosisni

1).marr atë që të pëlqen

2).rregulloni ngjyrën dhe QTY

3).2-4 javë për ekzekutimin e porosisë, varet nga porosia QTY

4).dërgesë e shpejtë

në një rast tjetër, nëse keni planin tuaj të veçantë për projektin, mirëpritur të na dërgoni planin tuaj të katit, vizatim ose ndonjë fotografi,

ekipi ynë do të përpunojë një zgjidhje duke përfshirë modelin e mobiljeve dhe QTY për referencë.

 

.garanci porosie

normalisht duke përdorur në 5 vjet, pa përfshirë dëmin e shkaktuar nga njeriu.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI

PRODUKTET E LIDHURA

Enquiry TANI